Specjalista ds. Udostępniania Danych

Centralny Ośrodek Informatyki

Katowice, śląskie

Nie jesteśmy typową instytucją państwową. Działamy skutecznie, jak najlepsze firmy komercyjne. Naszym celem jest tworzenie Państwa przyjaznego ludziom w oparciu o nowe technologie. Nasz zespół to programiści z doświadczeniem i sukcesami w firmach prywatnych.
Nasze rozwiązania zmienią na lepsze usługi pełnione przez Państwo na rzecz każdego Polaka.

Miejsce pracy: Katowice

 Zadania:

  • Obsługa kancelaryjna otrzymanych wniosków, w tym rejestracja, przygotowanie wniosków do udostępniania oraz obsługa kancelaryjna wszelkiej korespondencji,
  • Ocena formalno-prawna wniosków zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Przygotowanie projektów odpowiedzi w oparciu o obowiązujące przepisy prawa,
  • Odnotowywanie niezgodności danych,
  • Przygotowanie wezwań i zawiadomień,
  • Kompletowanie, przechowywanie i przygotowanie do archiwizacji oraz archiwizowanie załatwionych spraw.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane Administracja),
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word), poczty elektronicznej,
  • Umiejętność redagowania pism urzędowych,
  • Umiejętność pracy na szablonach dokumentów,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się pracy na aplikacjach,
  • Zdolność dokonywania analizy,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność, rzetelność, dokładność, dociekliwość, terminowość,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w administracji publicznej.

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Otwarty zespół ludzi, tworzący przyjazną atmosferę pracy,
  • Udział w szkoleniach umożliwiających rozwój własnych kompetencji i umiejętności,
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, wczasy pod gruszą, bony na święta)

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:

Trinity Park II, ul. Suwak 3
02-676 Warszawa
tel.: 22 250 28 83, 250 29 98
fax.: 22 250 29 87
e-mail: rekrutacja@coi.gov.pl
www.coi.gov.pl