Specjalista ds. Ubezpieczeń

Aureus S.A.

Gliwice, śląskie

Aureus S.A.
Dzięki pasji osób pracujących w Aureus, chcemy pomagać naszym Klientom i Partnerom w budowaniu innowacyjnych i stabilnych przedsiębiorstw.
Oferujemy finansowanie w formie kredytu oraz leasingu, jak również atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe. Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów i maszyn trzech głównych segmentów: transportu, sprzętu rolniczego i budowlanego.
Od 2007 roku rozwijamy swoją działalność i z roku na rok jest Nas coraz więcej, równocześnie cyklicznie podejmujemy współpracę z nowymi podmiotami, poszerzając swoją ofertę produktową.

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice

Nie wymagamy znajomości w zakresie ubezpieczeń. Jesteśmy zainteresowani Tobą oraz Twoimi kompetencjami.

Doświadczenie zdobędziesz z nami.

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowywanie kalkulacji ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • Wprowadzanie danych do systemu IT

Nasze oczekiwania:

  • Sprawna obsługa urządzeń biurowych
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, Internet Explorer)
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, dokładność i rzetelność
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • praca w systemie direct /telefonicznej
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  • Uśmiech
Aureus S.A.

Oferujemy:

  • Wsparcie organizacyjne w okresie adaptacji
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • Różnorodność zadań
  • Benefity (prywatna opieka medyczna, multisport, programy szkoleniowe, program lojalnościowy Stay With Us, konkursy wewnętrzne, wyjazdy integracyjne)
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informacja dla osób rekrutowanych do pracy (umowa o pracę)