Specjalista ds. Ubezpieczeń

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • tworzenie ofert ubezpieczeniowych, polis
  • utrzymywanie kontaktu ze stałymi Klientami, pozyskiwanie nowych Klientów
  • prezentacja oferty nowym Klientom
  • zawieranie umów ubezpieczeniowych
  • obsługa systemów CRM
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych lub finansowych
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych (także telefonicznie)
  • umiejętność pracy w środowisku MS Office, w szczególności Excel
  • znajomość branży ubezpieczeniowej
  • uprawnienia agenta ubezpieczeniowego - mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość odbywania szkoleń doskonalących umiejętności handlowe
  • jasna ścieżka kariery w strukturze firmy
  • wynagrodzenie zasadnicze, dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials