Specjalista ds Turystyki

Happy Holiday Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nowy salon TUI Centrum Podróży w Swadzimiu koło Poznania
zatrudni osobę do sprzedaży usług turystycznych.

Wymagania:
-pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków,
-energia i zapał oraz uśmiech dla Klienta, miła aparycja,
-wiedza z zakresu geografii świata,
-nastawienie na aktywną sprzedaż i pozyskiwanie klientów,
-znajomość jez. angielskiego i/lub niemieckiego
-znajomość technik sprzedaży oraz systemów rezerwacyjnych będzie dodatkowym
atutem.

Oferujemy:
-pracę w sektorze sprzedaży w renomowanym biurze podróży,
-system pracy zmianowej - biuro jest czynne 7 dni w tyg. (możliwośc zatrudnienia studenta ostatnich lat)
-praca w oparciu o plany sprzedażowe,
-podstawa wynagrodzenia adekwatna do posiadanych umiejętności i doświadczenia; wynagrodzenie prowizyjne zależne od wyników sprzedażowych,
-szkolenia, zagraniczne wyjazdy służbowe, uczestnictwo w programach motywacyjnych,
-karta na usługi medyczne prywatnej służby zdrowia.

Osobom bez doświadczenia oferujemy możliwość odbycia stażu, po którym możliwe jest podjęcie stałego zatrudnienia w naszej firmie.

Prezentacja firmy

Nasza firma obecnie prowadzi 7 salonów franczyzowych TUI w galeri... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od wyników sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka