Opis stanowiska pracy

Biuro Podróży Martin Tour w związku z rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. turystyki

Miejsce pracy: Piła

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doświadczenie w branży turystycznej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość systemu rezerwacji Merlin X - (znajomość innych systemów rezerwacji będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wiedza na temat destynacji turystycznych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa w galerii handlowej)
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Premie sprzedażowe uzależnione od wyników biura
  • Możliwość rozwoju w branży turystycznej

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Turystyczne Martin organizuje polskim turystom wyjazdy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka