Specjalista ds. turystyki

Rabes

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Największa sieć Biur Podróży w Polsce- MyTravel do jednego z Biur zlokalizowanych w Łodzi poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. turystyki.

Zakres zadań:

profesjonalna obsługa klientów biura, sprzedaż imprez turystycznych, obsługa systemu rezerwacyjnego.

Oczekiwania:

doświadczenie w sprzedaży imprez turystycznych w biurze podróży, dobra znajomość kierunków turystycznych oraz geografii świata, znajomość systemów rezerwacyjnych, wysoka kultura osobista, duże zaangażowanie w wykonywaną pracę, dokładność.

Oferujemy:

umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy, wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy, możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy sobie możliwość udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Klub MRS.SPORTY to osobisty klub sportowy dla kobiet. Oferujemy metodę t... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka