Specjalista Ds Turystyki

Grupa K2 sc

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś zaangażowany, odpowiedzialny, dobrze zorganizowany, ciekawy świata, otwarty na ludzi i inne kultury, lubisz sport, znasz języki obce
to szukamy właśnie Ciebie!

Obowiązki:
- Działalność operacyjna,
- Administrowanie spraw biurowych
- Obsługa rezerwacji (zawieranie umów, zakładanie rezerwacji i obsługa rezerwacji)
- Weryfikacja bieżącej oferty,
- Udział w przygotowaniu oferty katalogowej,
- Administrowanie strony www oraz firmowego profilu na Facebooku,
- Udział w imprezach organizowanych przez nas oraz imprezach targowych, sponsorskich,
- Ubezpieczenia klientów,
- Pomoc przy kampaniach marketingowych,
- Dodatkowo za zgodą możliwosć pracy sezonowo w Juracie na "Multiaktywnym Placu zabaw dla dzieci".

Oferujemy:
- Umowę o pracę w stabilnej firmie (ponad 12 lat na rynku),
- Możliwość rozwoju osobistego,
- Pracę w małej, prężnej firmie,
- Wyjazdy szkoleniowe na destynacje lub imprezy targowe,

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży produktów turystycznych (co najmniej 2 letnie doświadczenie w branży turystycznej na podobnym stanowisku),
- Znajomość języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z zagranicznymi partnerami i klientami,
- Komunikatywność i umiejętności sprzedażowe,
- Znajomość geografii świata,
- Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i dokładność w realizacji obowiązków,
- Otwartość na nowe wyzwania, zaangażowanie i chęć rozwoju,
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy (od czasu do czasu podczas weekendów)
- Znajomość systemów rezerwacyjnych (np. Merlin) będzie dodatkowym atutem,
- Znajomość branży golfowej będzie zdecydowanym atutem

Prezentacja firmy

TRAVEL & ACTION Biuro Podróży specjalizujące się w turystyce aktywnej. J... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Prowizja za aktywną sprzedaż
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka