Specjalista ds. turystyki przyjazdowej

Jobfinder

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz Klient to dynamicznie rozwijający się touroperator działający na rynku od 2001. Obejmuje swoją działalnością następujące segmenty: letnia turystyka wyjazdowa, wycieczki objazdowe, wypoczynek w krajach egzotycznych. Na rynku znany jest jako jeden z wiodących organizatorów turystyki zimowej. Do swojego biura obsługi Klienta poszukuje osoby na stanowisko:
Nr ref: WSK14KSTWT
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
Organizacja i realizacja wycieczek turystycznych, indywidualnych przyjazdów, a także eventów w Polsce/Europie dla Klientów zagranicznych
Sprzedaż oferty biura , realizacja celów sprzedażowych,
Przygotowywanie ofert dla klienta indywidualnego i grupowego,
Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie dobrych relacji,
Aktualizacja oferty na stronie internetowej biura.

Wymagania

Wymagania:

Chęć rozwoju w sektorze turystyki zagranicznej,
Znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym,
Znajomość jednego z dodatkowych języków: włoski, hiszpański, francuski, niemiecki, rosyjski,
Doświadczenie obsłudze Klienta mile widziane,
Doświadczenie w branży turystycznej lub hotelarskiej będzie dodatkowym atutem,
Wysoka kultura osobista,
Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
Komunikatywność.

Oferujemy:
Pracę w młodym, przyjaznym zespole,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Jobfinder – Agencja Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 1998 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka