Specjalista ds turystyki praca w biurze podróży w Łodzi

Gandalf Travel

Łódź, łódzkie

Od: Gandalf Travel
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Praca w hotelu / Turystyka

Poszukujemy kandydatów na stanowisko specjalista ds. turystyki
Wymiar etatu: 0,5-1
Miejsce wykonywania pracy: Łódź, Polska, Europa

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

- obsługa klientów (bezpośrednia, mailowa i telefoniczna) w zakresie udzielania informacji o ofertach turystycznych własnych i innych polskich organizatorów;
- rezerwacja i sprzedaż wycieczek;
- pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i grupowych;
- czynny udział w akcjach promocyjnych oraz lokalnych działaniach marketingowych na terenie Łodzi;
- prace biurowe i terenowe przy budowie, realizacji i rozliczeniach wyjazdów turystycznych i innych;

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy
- wykształcenie wyższe licencjackie, studenci IV lub V roku;
- obsługa komputera (MS Office, Outlook, Internet Explorer);
- dojrzałość i wysoka kultura osobista;
- umiejętności komunikacyjne;
- umiejętność prowadzenia rozmowy sprzedażowej
- nastawianie na realizacje celów
- zgoda na prace w weekendy i elastyczność w zakresie ustalania harmonogramu pracy;
- znajomość geografii Europy i świata;
- znajmość języka angielskiego, znajomość dodatkowych języków będzie atutem;
- prawo jazdy kategorii B będzie atutem;

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
- życiorys i list motywacyjny