Specjalista ds. turystyki na rynek niemiecki

Top Travel Service s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy biurowej (biuro w KRAKOWIE) z biegłą znajomością języka niemieckiego w mowie i piśmie.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (znajomość dodatkowego języka mile widziana),
  • komunikatywności,
  • umiejętności pracy w grupie,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • szybkości podejmowania samodzielnych decyzji i umiejętności analitycznego myślenia,
  • dobrej organizacji pracy,
  • samodzielności i kreatywności.

Znajomość atrakcji turystycznych będzie atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • ciekawą pracę, wymagającą ciągłego poszerzania wiedzy i nabywania nowych umiejętności
  • stały kontakt z językiem obcym.

Praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku.

Prezentacja firmy

Top Travel ServiceTour Operator specialises in incoming tourism to Polan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Biuro / Dokumentacja