Specjalista ds. turystyki medycznej - język rosyjski

American Medical Clinic Sp. z o.o.

40-851 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Opieka nad pacjentami zagranicznymi,
- Obsługa pacjentów stacjonarnych,
- Koordynacja kwestii związanych z turystyką medyczną,
- Zawieranie umów z zagranicznymi grupami zdrowotnymi,
- Dbanie o harmonogram wizyt pacjentów,
- Zapewnienie wysokich standardów obsługi pacjentów,
- Bieżąca kontrola dokumentacji (kontrola płatności, tworzenie statystyk sprzedaży usług medycznych).

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (pozwalająca na prowadzenie korespondencji i rozmowę telefoniczną),
- Komunikatywna znajomość języka ukraińskiego,
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
- Doskonała organizacja pracy własnej,
- Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Od kilku lat Klinika Turowski jest jedną z najlepszych klinik wykorzystu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia