Specjalista ds. transportu

CMC Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Opis stanowiska:

  •  Organizowanie wysyłek wyrobów gotowych do klientów końcowych na  obszarze UE i poza nią
  •  Organizowanie odbiorów materiałów od dostawców na obszarze UE i  poza nią
  •  Obsługa Platformy Logistycznej
  •  Utrzymywanie kontaktów z przewoźnikami i klientami w celu właściwej  realizacji zleceń
  •  Kontrola kosztów transportu i ich rozliczanie
  •  Prowadzenie spraw reklamacyjnych związanych z transportem  samochodowym
  •  Dbałość o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług

Wymagania:

  •  Wykształcenie kierunkowe z obszaru transportu/logistyki
  •  Znajomość zagadnień z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu samochodowego
  •  Praktyczna wiedza o rynku usług spedycyjno-transportowych
  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale logistyki
  •  Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację
  •  Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację
  •  Znajomość pakietu MS Office (Excel w stopniu zaawanasowanym)
  •  Mile widziana znajomość/doświadczenie w pracy z systemem SAP
  •  Wysoka motywacja do pracy i umiejętność efektywnej organizacji pracy
  •  Wysoka samodzielność w planowaniu i działaniu
  •  Komunikatywność oraz radzenie sobie w trudnych sytuacjach
  •  Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  •  Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  •  Konkurencyjne warunki zatrudnienia
  •  Pracę w profesjonalnym, nowoczesnym, międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy