Specjalista ds. transportu

P.H.U. Euro-Trans Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

P.H.U. Euro-Trans Sp. z o.o. P.H.U. Euro-Trans Sp. z o.o. P.H.U. Euro-Trans Sp. z o.o.
P.H.U. Euro-Trans Sp. z o.o. to lider zintegrowanych rozwiązań transportowych, dedykowanych branży budowlanej w Polsce.

Specjalizujemy się w transporcie kruszyw, cementu oraz betonu. Świadczymy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw.

Miejsce pracy: Warszawa

EURO - TRANS to lider zintegrowanych rozwiązań transportowych, dedykowanych branży budowlanej w Polsce.
Specjalizujemy się w transporcie kruszyw, cementu oraz betonu. Świadczymy usługi wynajmu pomp do betonu, koparek do rozładunku wagonów kolejowych oraz ładowarek kołowych do załadunku kruszyw.
Poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. transportu

Opis stanowiska
• Wsparcie w bieżących działaniach zespołu transportowego
• Sporządzanie bieżących raportów pracy sprzętu
• Nadzór nad przebiegiem dokumentów
• Sporządzanie zleceń transportowych
• Terminowe i precyzyjne sporządzanie wymaganych raportów
• Stała współpraca ze wszystkimi działami firmy
• Obsługa platformy logistycznej

Oferujemy
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pełną wyzwań pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pełne przeszkolenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem

Wykształcenie wyższe
• Mile widziane doświadczenie w logistyce
• Dyspozycyjność
• Skrupulatność i dobra organizacja pracy
• Znajomość Pakietu MS Office
• Zaangażowanie, kreatywność