Opis stanowiska pracy

Star Polska Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. to firma łącząca wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Istniejemy w sektorze transportowym nieprzerwanie od 1999 roku. Działając w grupie Marcevaggi wspólnie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami transportowo – spedycyjnymi z rosnącą korzyścią dla Klientów i Partnerów biznesowych.

Specjalizujemy się w międzynarodowym transporcie drogowym oraz intermodalnym ciekłych produktów pochodzenia chemicznego i petrochemicznego.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Transportu

Miejsce pracy : Brzeg Dolny (dolnośląskie)

Osoba ubiegająca się o stanowisko winna spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki na studiach wyższych
  • Wymagane minimum roczne doświadczenia w branży TSL
  • Mile widziana znajomość w sektorze spedycji międzynarodowej -transport cysternami chemicznymi
  • Doświadczenia we współpracy z kierowcami , podwykonawcami
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację (w mowie i w piśmie) min.poziom B2, znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobrej obsługi MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Świetnej organizacji pracy oraz samodzielności w działaniu i rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Dokładności, sumienności, dyspozycyjności
  • Efektywnej współpracy w zespole

Do głównych zadań zatrudnionego kandydata należeć będzie:

  • Obsługa spedycyjna istniejącej bazy klientów firmy;
  • Kompleksowa obsługa klienta w przewozach międzynarodowych;
  • Monitorowanie transportów towarowych Klientów w relacjach międzynarodowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Klientami
  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych
  • Prowadzenie ewidencji zleceń, raportowanie

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w stabilnej finansowo i z dużym doświadczeniem firmie transportowej.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Naukę zawodu
  • Wsparcie szkoleniowe
  • Pracę w miłej atmosferze, w młodym, dynamicznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu:

specjalista ds. transportu, spedytor, specjalista ds. spedycji, spedycja, transport, spedycja międzynarodowa, angielski, znajomość angielskiego,

Wymagania

Prosimy o przesyłanie CV z treścią następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Star Polska Transport Międzynarodowy Sp. z o.o., ul. Sienkiewicza 15, 56-120 Brzeg Dolny.

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty współpracujące w procesie rekrutacji

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Prezentacja firmy

Star Polska Transport Międzynarodowy Sp. z o.o

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne