Specjalista ds. Transportu

NOVITA S.A.

65-722 Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • planowanie międzynarodowego transportu drogowego i morskiego,
  • koordynacja procesów transportowych,
  • optymalizacja kosztów oraz rozwiązań transportowych,
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów związanych z transportem oraz sprzedażą.

Wymagania

  • znajomość procedur transportowych i celnych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • zdolności analityczne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • pracę w środowisku międzynarodowym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w zgranym zespole nastawionym na współpracę.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
W CV prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NOVITA S.A., ul. Dekoracyjna 3, 65 – 722 Zielona Góra, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

Prezentacja firmy

Novita S.A. - producent włóknin z ponad 40-letnim doświadczeniem, oferuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka