Opis stanowiska pracy

Obecnie do naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. transportu, spedytora

Miejsce pracy: Zembrzyce

Obowiązki:

  • planowanie przewozów międzynarodowych /spedycja drogowa/
  • rejestrację zleceń, ustalanie trybu i warunków realizacji zleceń
  • organizowanie, nadzór nad realizacją oraz rozliczaniem usług przewozowych
  • zapewnienie klientom profesjonalnych konsultacji w zakresie usług przewozowych
  • kompleksową obsługę klienta w przewozach międzynarodowych w zakresie oferowania oraz negocjowania stawek, ustalania warunków transportu
  • troska o wysoki standard realizowanych usług przewozowych
  • kompleksowe rozliczanie tras i wyjazdów krajowych i zagranicznych kierowców
  • weryfikacja harmonogramów czasu pracy kierowców;
  • analiza danych cyfrowych z kart kierowcy i tachografów cyfrowych i analogowych
  • monitorowanie odpowiedzialności kierowcy i przedsiębiorcy związanej z czasem pracy kierowcy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • wiedza specjalistyczna w zakresie prawa przewozowego, czasu pracy kierowców i zasad organizacji transportu międzynarodowego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość dokumentów przewozowych
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność, samodzielność, elastyczność oraz umiejętności negocjacyjne
  • znajomość obsługi programów spedycyjnych i rozliczeniowych min. TachoScan, Trans
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku- będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • interesującą prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ambitnych przedsięwzięciach organizacyjnych i logistycznych
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania
  • możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego, oraz możliwość uzyskania nieoprocentowanych pożyczek z KZP
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wykształcenia i efektywności wykonywanej pracy

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami prosimy o umieszczanie w przesyłanych dokumentach klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.882"

Prezentacja firmy

Beskidus sp. z o.o powstała w 2005 r w wyniku prywatyzacji Przeds... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Inżynieria