Specjalista ds. Transportu Samochodowego

CMC Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

CMC Poland Sp. z o.o. CMC Poland Sp. z o.o.
Commercial Metals Company (CMC) to globalna firma działająca w branży hutniczej posiadająca swoje oddziały w 4 krajach w Ameryce Północnej, Europie i Azji. CMC Poland Sp. z o.o. jest spółką z grupy CMC w Polsce z główną siedzibą w Zawierciu, gdzie zlokalizowana jest huta stali oraz z kilkunastoma lokalizacjami na terenie całego kraju (Zbrojarnie oraz Zakłady Złomowe).

Oferujemy

  • zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet benefitów socjalnych - program prywatnej opieki zdrowotnej Medicover; program sportowy MultiSport; dofinansowania do wypoczynku letniego i inne
  • praca od zaraz
  • system pracy jednozmianowy 8.00-16.00

Od: CMC Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zawiercie

Opis stanowiska:

  • organizowanie wysyłek wyrobów gotowych do klientów końcowych na obszarze UE i poza nią
  • organizowanie odbiorów materiałów od dostawców na obszarze UE i poza nią
  • obsługa Platformy Logistycznej
  • utrzymywanie kontaktów z przewoźnikami i klientami w celu właściwej realizacji zleceń
  • kontrola kosztów transportu i ich rozliczanie
  • prowadzenie spraw reklamacyjnych związanych z transportem samochodowym
  • dbałość o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Transport, Logistyka, Spedycja Krajowa i Międzynarodowa, Zarządzanie Logistyczne, Handel zagraniczny
  • znajomość zagadnień z zakresu krajowego i międzynarodowego transportu samochodowego
  • praktyczna wiedza o rynku usług spedycyjno-transportowych
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość/doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • wysoka motywacja do pracy i umiejętność efektywnej organizacji pracy
  • samodzielność w planowaniu i działaniu
  • komunikatywność oraz radzenie sobie w trudnych sytuacjach
  • umiejętność pracy pod presją czasu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy