Specjalista ds. transportu (m/k)

Trenkwalder

Stryków, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stryków
Obowiązki:
  • organizacja transportu krajowego i międzynarodowego,
  • koordynacja dostaw i wysyłek z działem spedycji i magazynem,
  • ustalanie kosztów usług transportowych z firmami spedycyjnymi,
  • kontrola faktur za usługi spedycyjne i celne,
  • koordynacja odpraw celnych, współpraca z agencjami celnymi oraz kontrola poprawności procedur celnych,
  • sporządzanie deklaracji INTRASTAT.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie na zbliżonym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w centrum dystrybucji),
  • wykształcenie minimum średnie,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • znajomość zagadnień z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej oraz transportu,
  • umiejętność przygotowywania dokumentacji celnej,
  • mile widziane uprawnienia agenta celnego.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • miejsce pracy: Stryków,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę - nie przez agencję pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy