Specjalista ds. Transportu i Zaopatrzenia - praca w godz. 7-15, wysokie wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie
  • konkurencyjny system premiowy
  • pracę w stałych godzina 7:00-15:00 od poniedziałku do piątku
  • szkolenia branżowe, które sfinansujemy
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków

OCZEKIWANIA:

  • minimum 1 rok doświadczenia pracy w firmie transportowej - wymóg konieczny
  • znajomość ustawy o transporcie drogowym oraz o czasie pracy kierowców
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja czasu pracy własnej oraz innych

ZADANIA:

  • pozyskiwanie Klientów
  • planowanie i organizowanie transportów
  • wszelkie czynności związane z czasem pracy kierowców
  • sprawowanie kontroli nad prawidłowym stanem technicznym pojazdów
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych

Wyślij CV lub zadzwoń po numer 91 430 27 24 i porozmawiaj z Agatą - naszym Specjalistą ds. Rekrutacji i Selekcji Personelu :)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.