Specjalista ds. Transakcji Kupna Sprzedaży

Global Services TV a.s. S.A. Oddział W Polsce

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

GLOBAL SERVICES TV a.s. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

... od 1998 r. car tv stała się przodującą giełdą samochodów powypadkowych w Niemczech, która z powodzeniem działa także w Polsce, Czechach, Słowacji, Austrii, Szwajcarii i innych państwach Europy.

Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi, zespołami rzeczoznawców i podmiotami zajmującymi się obrotem pojazdami powypadkowymi i warsztatami napraw pojazdów. Siedziby naszych spółek znajdują się w Monachium (od 1989 r.) i Bratysławie (od 2005 r.) . W maju 2014 r. zaczął działać oddział w Warszawie, który ma na celu obsługę Polskich klientów.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby dobrze władającej językiem niemieckim na stanowisko:

Rozpoczęcie pracy od 01.10.1016

Zespół International Handling Service (i.h.s.)

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: car tv Warszawa rekrutacja

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa umów kupna-sprzedaży pojazdów powypadkowych.
  • Obsługa Klientów biznesowych z Polski i Niemiec (B2B).
  • Kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami Biznesowymi, podmiotami wystawiającymi pojazdu na aukcję i podmiotami skupującymi pojazdy. Przygotowywanie umów i wyjaśnianie ewentualnych szczegółów transakcji, dbałość o prawidłową realizację zawarcia umowy.
  • Jako osoba pierwszego kontaktu z Klientem odpowiadasz za wizerunek firmy i dostarczanie właściwej informacji stronom transakcji.
  • Korespondencja wewnętrzna w języku niemieckim.
  • Zaangażowanie w ramach wspólnych projektów w Monachium, Bratysławie i Warszawie.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (rozmowa w ramach rekrutacji).
  • Komunikatywność i swoboda wypowiedzi oraz dobra dykcja.
  • Biegłe użytkowanie Internetu, środowisko Windows 7/8 i MS Office.
  • Osoba komunikatywna i skrupulatna o wysokiej kulturze osobistej.

Preferowane wykształcenie i doświadczenie:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rynkiem motoryzacyjnym lub rynkiem ubezpieczeniowym będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

 Oferujemy:

  •  Zatrudnienie w międzynarodowej, innowacyjnej firmie - dostawcy usług branży ubezpieczeniowej.
  •  Praca pełna wyzwań i możliwości w międzynarodowym środowisku.
  •  Umowę o pracę na 12 miesięcy, pełen etat (8h), od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 18:00.
  •  Po roku opcja przedłużenia umowy na czas nieokreślony.

Prezentacja firmy

GLOBAL SERVICES TV a.s. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce<br/>… od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Ubezpieczenia