Specjalista ds. Trade Marketingu

iView Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. Trade Marketingu

Opis stanowiska:

  • Uczestnictwo w opracowaniu, realizacji i wdrażaniu działań promocyjnych ogólnopolskich i lokalnych
  • Prowadzenie samodzielnych projektów
  • Post-ewaluacja działań promocyjnych i rekomendacja zmian w celu zapewnienia odpowiedniej rentowności planowanych aktywności
  • Planowanie i kontrola realizacji powierzonego budżetu trade marketingowego
  • Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących kategorii w kanale
  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu przy rekomendacji poszczególnych działań mających na celu wzmocnienie pozycji firmy w kategorii

Wymagania:

  • Doświadczenie w trade/customer/shopper marketingu lub brand marketingu
  • Praktyczna znajomość narzędzi trade marketingowych
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania i prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (tworzenie prezentacji i ich prezentowanie)
  • Biegła znajomość MS Office, Excel, Power Point
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Znajomość Nielsen Answers będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana wiedza z zakresu PNL oraz/lub P4

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów firmowych
  • Możliwość budowania kariery zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnych markach

Prezentacja firmy

Idea działalności iView Recruitment skupia się na chęci budowania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Analityka, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo