Specjalista ds. tłumaczeń w języku niderlandzkim/angielskim

Garden Pharm Sp. z o.o.

26-600 RADOM, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Obsługa klienta zagranicznego – telefoniczna i mailowa
• Tłumaczenie tekstów
• Redagowanie wpisów, odpowiadanie na zapytania i moderacja dyskusji na forach internetowych i portalach społecznościowych (m.in. Facebook)
• Analiza efektów podejmowanych działań

Oferujemy:

• Pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Ciekawe i rozwojowe stanowisko
• Udział w współtworzeniu nowatorskich rozwiązań komunikacji online
• Dogodne warunku zatrudnienia: umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na czas określony lub nieokreślony

Wymagania

• Biegła znajomość jednego z języka niderlandzkiego na poziomie advance lub native
• Biegła znajomość języka angielskiego lub polskiego
• Biegłe poruszania się w Internecie
• Umiejętność tworzenia krótkich zapadających w pamięć tekstów
• Udział w wyjazdach służbowych
• Mile widziana znajomość narzędzi marketingu internetowego
• Wykształcenie licencjackie
• Kreatywność i komunikatywność, zaangażowanie w pracę

Prezentacja firmy

GardenPharm wierzy, że współczesne lecznictwo - im staje się nowo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż