Specjalista ds. tłumaczeń - język duński

Garden Pharm Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

GardenPharm Sp. z o.o. (www.gardenpharm.pl) to lider wśród firm zajmujących się promowaniem zdrowego stylu życia poprzez wsparcie codziennej diety w naturalne suplementy diety najnowszej generacji.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:
- Tłumaczenia
- Prowadzenie profili na portalach społecznościowych (m.in. Facebook)
- Redagowanie wpisów, odpowiadanie na zapytania i moderacja dyskusji na forach internetowych
- Analiza efektów podejmowanych działań
- Poszukiwanie nowych rozwiązań w obszarze Social Media oraz wdrażanie najlepszych praktyk
- Obsługa klienta zagranicznego

Oferujemy:
Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Ciekawe i rozwojowe stanowisko
Udział w współtworzeniu nowatorskich rozwiązań komunikacji online
Dogodne warunku zatrudnienia: umowę o pracę, pracę stacjonarną

Wymagania

Biegła znajomość języka duńskiego (native lub near native)
Biegła znajomość języka angielskiego lub polskiego
Biegłe poruszania się w Internecie
Umiejętność tworzenia krótkich zapadających w pamięć tekstów
Mile widziana znajomość narzędzi marketingu internetowego
Wykształcenie licencjackie
Minimum 1 rok doświadczenia w tłumaczeniu z języka polskiego/angielskiego na język obcy
Kreatywność i komunikatywność, zaangażowanie w pracę

Prezentacja firmy

GardenPharm wierzy, że współczesne lecznictwo - im staje się nowo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce