Specjalista ds. Telemarketingu

Projekty Sprzedażowe Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa oraz w oparciu o stałą współpracę z czołowymi korporacjami finansowo-ubezpieczeniowymi, poszukujemy obecnie kandydatów.

(Akceptujemy również aplikacje od studentów.)

Opis pracy:

  • umawianie spotkań handlowych z klientem biznesowym
  • raportowanie

Otrzymasz:

  • rozsądne zarobki: stała pensja + premia!
  • pełne wsparcie merytoryczne, niezależnie, jak często będzie wymagane!
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • możliwość pracy w małym zespole, gdzie czynnik międzyludzki nadal pełni bardzo ważną funkcję

(Tak, tak, nie udajemy korporacji, bo? zwyczajnie nią nie jesteśmy i nie zależy nam na szerzeniu pracowniczego terroru ;-) ...)

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

(bardzo prosimy o niewysyłanie aplikacji w przypadku braku doświadczenia)

  • komunikatywność

(jakby nie patrzeć - sporo rozmów prowadzimy w pracy; w zasadzie tylko gadamy... i gadamy)

  • dyspozycyjność w dni robocze
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera

(z naciskiem na posiadanie zdolności do podjęcia batalii z klawiaturą!)

Prezentacja firmy

Jesteśmy małym zespołem świadczącym usługi marketingowe. Małym oznacza: ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta