Specjalista ds. Telemarketingu / Sprzedaży (Praca zdalna)

InvestMusic s.c.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Firma InvestMusic s. c. zajmująca się obniżaniem kosztów dla firm, poszukuje telemarketerów na terenie Województwa Warmińsko-Mazurskiego do dynamicznie rozwijającego się projektu, praca w branży muzycznej.

Opis stanowiska:

- praca w domu
- pozyskiwanie klientów telefonicznie.
- podtrzymywanie relacji handlowych z istniejącymi klientami.
- koordynacje administracyjne i telemarketingowe.
- aktywna współpraca z działem kierowniczym.

Oferujemy:

- pakiet szkoleń
- profesjonalny program dedykowany dla Call Center.
- po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę.
- bardzo wysokie prowizje do 50% za sprzedany produkt
- premie motywacyjne.
- bezstresową pracę bez dziennego limitu wykonywanych rozmów.
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
- pracę w rozwijającej się firmie, będącej liderem swojej branży.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
- słuchawki z mikrofonem.
- stałe łącze internetowe.

Prezentacja firmy

Spółka specjalizuje się w obniżaniu kosztów dla firm w postaci Pakietów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
okres próbny 3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing