Specjalista ds. Telemarketingu / Sprzedaży (Praca zdalna)

InvestMusic s.c.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Firma InvestMusic s. c. zajmująca się obniżaniem kosztów dla firm, poszukuje telemarketerów na terenie Województwa Podlaskiego do dynamicznie rozwijającego się projektu, praca w branży muzycznej.

Opis stanowiska:

- praca w domu
- pozyskiwanie klientów telefonicznie.
- podtrzymywanie relacji handlowych z istniejącymi klientami.
- koordynacje administracyjne i telemarketingowe.
- aktywna współpraca z działem kierowniczym.

Oferujemy:

- pakiet szkoleń
- profesjonalny program dedykowany dla Call Center.
- po okresie próbnym zatrudnienie na umowę o pracę.
- bardzo wysokie prowizje do 50% za sprzedany produkt
- premie motywacyjne.
- bezstresową pracę bez dziennego limitu wykonywanych rozmów.
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego
- pracę w rozwijającej się firmie, będącej liderem swojej branży.

Wymagania

- doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
- słuchawki z mikrofonem.
- stałe łącze internetowe.

Prezentacja firmy

Spółka specjalizuje się w obniżaniu kosztów dla firm w postaci Pakietów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
okres próbny 3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing