Specjalista ds. Telemarketingu / Sprzedaży ( praca zdalna w domu )

InvestMusic s.c.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy zdalnych sprzedawców ( praca w domu ) do dynamicznie rozwijającego się projektu. Ilość miejsc ograniczona ze względu że każdy ma przydzielony region na wyłączność. Produkt cieszy się coraz większym zainteresowaniem ponieważ znacząco obniża koszty prowadzenia firmy i przyciąga klienta.

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych.
- podtrzymywanie relacji handlowych z istniejącymi Klientami.
- koordynacje administracyjne i telemarketingowe.
- aktywna współpraca z działem kierowniczym

Oferujemy:

- realne i bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
- opracowany scenariusz rozmowy z klientem ( skrypty rozmów )
- bazę telefoniczną
- prowizję 60% za sprzedany produkt.
- bezstresową pracę.
- uczestnictwo w programie adaptacyjno-wdrożeniowym.
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego.
- pracę w rozwijającej się firmie.
- niezbędne narzędzia pracy.
- pakiet szkoleń.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży telefonicznej minimum dwa lata.
- aktywność 7 h dziennie w dni robocze.
- własny telefon

Prezentacja firmy

Spółka specjalizuje się w obniżaniu kosztów dla firm w postaci Pakietów ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing