Specjalista ds. telemarketingu - PRACA DODATKOWA, PRACA ZDALNA, PRACA W DOMU

TEAM FINANCE

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
- kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami,
- umawianie spotkań dla przedstawicieli w celu realizacji sprzedaży produktów bankowych i pozabankowych (kredyty, pożyczki).

Wymagania:
- mile widziana znajomość technik sprzedaży,
- doświadczenie na w/w stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- komunikatywność,
- znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
- pozytywne nastawienie i zaangażowanie,
- chęć i warunki do pracy.

Oferta:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
- praca zdalna, nie wymagająca "wychodzenia z domu",
- elastyczny czas pracy (praca dodatkowa, możliwa inna praca, studia, wychowywanie dzieci),
- wynagrodzenie uzależnione od włożonej pracy i poświęconego czasu,
- wsparcie ze strony współpracowników.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, zajmującą się doradztwem kredytowym.<br/>Współpra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
500PLN - 1 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing