Specjalista ds. telefonicznej komunikacji z firmami

Controlling Systems Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Controlling Systems Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Ofertę kierujemy do osób, które planują rozpocząć lub kontynuować rozwój zawodowy w dziedzinie komunikacji i sprzedaży produktów i usług profesjonalnych na rynku business to business.

Osoba na tym stanowisku będzie wspomagać promocję uznanych w Polsce systemów informatycznych Eureca i Tableau oraz usług profesjonalnych (np. szkoleń i warsztatów) poprzez prowadzenie telefonicznych rozmów informacyjnych.

Obowiązki:

wspomaganie działań handlowych (telefoniczna weryfikacja klientów, prowadzenie telefonicznych rozmów, ewidencja i weryfikacja informacji w systemach CRM).

Przykładowe zadania: Umawianie potencjalnych Klientów na kontakt (telefon, webinarium, sesja przez interenet, spotkanie) z specjalistą/handlowcem oraz budowanie frekwecji na webinariach , szkoleniach i warszttach.

Co mamy do zaoferowania :

Możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w dziedzinie sprzedaży produktów i usług profesjonalnych dla firm. W ramach awansu możliwość objęcia stanowiska specjalisty ds sprzedaży - osoby, która prowadzi prezentację i negocjacje handlowe.

  • dużo wewnętrznych praktycznych szkoleń
  • nowoczesne narzędzia pracy (CRM MS Dynamics, CRM Livespace, Marketing Automation Salesmanago)
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie plus premie adekwatne do wyników
  • dużą samodzielność , elastycznośc w pracy przy wsparciu merytorycznym i koleżeńskim
  • przyjazną atmosferę pracy, jesteśmy wszyscy per Ty a sprawy pracowników są dla nas ważne
  • Praca w dogodnej lokalizacji Wrocławia bez wyjazdów służbiowych
  • laptop słuzbowy

Oczekujemy od kandydatów:

  • dobrej komunikatywności
  • wykształcenia wyższego lub licencjat, mile widziane wykształcenie o profilu ekonomicznym
  • mile widziana podstawowa znajomości języka angielskiego

Mile widziane doświadczenie (praca lub praktyka) w zespołach sprzedaży/marketingu/telemarketingu lub w sprzedaży szkoleń dla firm,  dyplom uczelni ekonomicznej. Zapraszamy także do aplikowania osoby, które przeprowadzały telefoniczne badania z firmami.