Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu jako:

Specjalista ds. sprzedaży

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywny telefoniczny kontakt z Klientem biznesowym;
  • Realizację założonych celów sprzedażowych - ilościowych oraz jakościowych;
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Aktualizację i uzupełnianie bazy danych;
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Profil kandydata:

  • Komunikatywność, kreatywność i wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność argumentacji oraz zdolności perswazyjne;
  • Nastawienie na osiąganie celów;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie;
  • Podstawę wynagrodzenia oraz bardzo atrakcyjny system premiowy;
  • Dedykowaną bazę danych Klientów;
  • Elastyczny grafik (praca pn.-pt., w godz.: 8.00-15.00);
  • Szkolenia wstępne oraz produktowe;
  • Pracę w młodym, zgranym i kreatywnym zespole.

Prezentacja firmy

Krajowa Izba Podatkowa powstała w celu popularyzacji wiedzy z zak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Praca dla studenta