Specjalista ds. Technologii Sklepów

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • aktywna pomoc w pracy zespołu w projektowania technologii, wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej sklepów
  • koordynacja pracy zespołu podczas akcji specjalnych dotyczących zmian projektowych
  • opieka nad zasobami sieciowymi zespołu
  • nadzorowanie stanów magazynowych wyposażenia i wykorzystywanie ich w procesie zamówień

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia średniego - mile widziane
  • dobrej obsługi programu AutoCad oraz Corel Draw
  • doskonałej znajomości pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • zdolności analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy w zespole oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • prawa jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość przepisów prawa budowlanego - mile widziane

Oferujemy:

  • perspektywy rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG
  • współpracę z profesjonalistami w prężnie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nowoczesne narzędzia i niezbędne warunki pracy
  • lokalizacja biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny i ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".