Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie czynności związanych z projektami transferów technologii wewnętrznych prowadzonych w ramach Grupy Polpharma
  • nadzorowanie przebiegu procesów technologicznych, optymalizacja bieżących procesów, wdrażanie nowych produktów
  • nadzorowanie prac związanych z przystosowaniem nowych procesów produkcyjnych do urządzeń procesowych
  • uczestnictwo w procesie kwalifikacji instalacyjnej i operacyjnej oraz odbioru technologicznego
  • przygotowywanie, aktualizowanie i ocena dokumentacji technologicznej i produkcyjnej
  • współpraca przy tworzeniu specyfikacji wymagań użytkownika dla urządzeń procesowych

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne, chemiczne lub farmaceutyczne
  • profesjonalna wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji farmaceutycznej
  • znajomość urządzeń procesowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • swobodne posługiwanie się komputerem (pakiet Microsoft Office)

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie
  • ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet socjalny