Specjalista ds. technicznych

Telico Sp. z o.o.

Żywiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Podstawowa wiedza techniczna z zakresu informatyki i telekomunikacji,
• Mile widziane uprawnienia SEP (do 1 kV),
• Zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjności,
• Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
• Dyspozycyjność

Wymagania

Zakres obowiązków:
• Instalacja sieci komputerowych,
• Konfigurowanie, zarządzanie i nadzorowanie infrastruktury sieci dostępowej do internetu, będącej własnością Spółki,
• Montaż urządzeń na punktach dostępowych oraz u klientów indywidualnych,
• Praca na terenie powiatu Żywieckiego,
• Praca na wysokości powyżej 3 m,
• Dbanie o wizerunek firmy oraz reprezentowanie jej na zewnątrz.

Oferujemy:
• Umowa o pracę,
• Praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie,
• Miła atmosfera, młoda kadra,
• Niezbędne, nowoczesne narzędzia do pracy.

W temacie e-maila proszę zawrzeć nazwę stanowiska "Specjalista ds. technicznych"

Prezentacja firmy

Firma Telico Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu działająca na terenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis