Specjalista ds. technicznych

KORONA S.A.

Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Korona S.A. światowy Lider Produkcji Świec w związku z uruchamianiem nowej fabryki w USA, poszukuje kandydatów/kandydatek do swojej siedziby w Wieluniu, do pracy na stanowisku:

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek; mechanik konstrukcji maszyn,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość programu AutoCad
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zadania:

  • realizacja zakupów inwestycyjnych.
  • ustalanie wymagań konstrukcyjnych wynikających z założeń procesu produkcyjnego.
  • nadzór nad uruchomieniem i wdrożeniem maszyn i urządzeń.
  • nadzór nad działaniem firm zewnętrznych związanych z realizacją powierzonych zleceń.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • doskonalenie znajomości języka angielskiego podczas kursów stacjonarnych i bezpośrednio podczas wyjazdów służbowych.

Prezentacja firmy

Firma KORONA SA jest jednym z największych producentów świec oraz dosta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Inżynieria