Specjalista ds. Technicznych

Arche Consulting

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, będącego liderem w swojej branży, poszukujemy Kandydatów/tki na stanowisko: Specjalisty ds. Technicznych.

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie.

- odpowiedzialność za prawidłowy przebieg prac montażowych i funkcjonowanie serwisów,
- ustalanie harmonogramów prac montażowych i serwisowych oraz nadzór nad realizacją ustalonych harmonogramów,
- zapewnienie ciągłości dostaw urządzeń pod trwające inwestycje,
- wspomaganie handlowców i pracowników Działu Usług wiedzą techniczną z zakresu - sprzedawanych urządzeń i usług,
- organizacja i nadzór Obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej (serwisowa) dla Klientów,
- współpraca z działami technicznymi obsługiwanych Klientów,
- organizacja szkoleń dla firm montażowych i serwisowych.

Nasz Klient oferuje:
- pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania

- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale serwisu technicznego,
- wykształcenie techniczne wyższe lub średnie,
- bardzo dobra znajomość Microsoft Office,
- wysokie umiejętności organizacyjne,
- praktyczna znajomość instalacji sanitarnych będzie dodatkowym atutem,
- skuteczność w działaniu,
- samodzielność, odpowiedzialność,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziana umiejętność posługiwania się SAP.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis