Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów ubojowych kurcząt w Polsce. Dzięki zaawansowanym technologiom i wdrożeniom systemów jakości, spełnia on wszelkie standardy Unii Europejskiej i Polskiej Ustawy Weterynaryjnej. Tradycje zakładu sięgają 1988 roku. Obecnie firma zatrudnia ok.600 osób i wchodzi w skład Grupy Drobex, która cieszy się opinią jednego z wiodących producentów drobiu w Polsce. Nasze produkty są rozpoznawane przez klientów dzięki wysokiej jakości i wspaniałym walorom smakowym – poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. technicznych

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku : specjalista ds. technicznych będzie:

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • Kontakt z serwisami polskimi i zagranicznymi,
  • Zakup części do maszyn oraz gospodarka magazynowa.

Wymagania i kwalifikacje:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat.B,
  • znajomość języka angielskiego min. w zakresie komunikatywnym,
  • znajomość CAD minimum 2D,
  • pakiet Office

Prezentacja firmy

Krajowi konsumenci znają nas już od 25 lat.<br/><br/>Jesteśmy jed... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Administracja biurowa