Opis stanowiska pracy

Elektra Sp. J.

ELEKTRA została utworzona w 1985 roku i jest największym i najbardziej renomowanym producentem systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego w Europie Środkowej.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób, które dołączą do nas jako:

Specjalista ds. technicznych

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie projektów elektrycznych systemów grzejnych wraz z dokumentacją projektową
  • Przygotowywanie wycen oraz ofert techniczno-handlowych
  • Doradztwo techniczne
  • Aktywne wsparcie działu handlowego oraz biur projektowych
  • Przygotowywanie szkoleń i prezentacji technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - najlepiej branża elektryczna
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra obsługa komputera, środowisko Office, AutoCad
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność budowania relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z tradycjami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2

Prezentacja firmy

ELEKTRA\" SPÓŁKA JAWNA Włodzimierz Nyc, Witold Nyc<br/><br/>ELEKT... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne