Specjalista ds. Technicznych

Klient Portalu InfoPraca.pl

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami
z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676.

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Projektowanie systemów CCTV, SSWiN, KD;
- Odpowiedzialność za przygotowanie ofert oraz dokumentacji do przetargów:
- Odpowiedzialność za dokumentację techniczną;
- Wsparcie techniczne w zakresie systemów zabezpieczenia technicznego;
- Odpowiedzialność za planowanie i koordynację prac zespołów technicznych;
- Kontakt z klientem.

Wymagania

Wymagania:
- Wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym, IT lub podobnym;
- Doświadczenie w branży instalatorskiej;
- Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;
- Sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań;
- Dyspozycyjność;
- Gotowość do wyjazdów służbowych;
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Umowę o pracę;
- Stałe zatrudnienie (bezpośrednie);
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Systemy premiowe;
- Pomoc w rozwijaniu swoich umiejętności;
- Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez formularz Aplikuj
lub kontakt 510 080 410.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra Sp. z o.o.
Ul. Piłsudskiego 2; 50-049 Wrocław

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria