Specjalista ds. technicznych + wsparcie sprzedaży

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży przemysłowej, specjalizującej się w sprzedaży urządzeń pomiarowych, systemów znakowania, maszyn i urządzeń dla branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych Klientów (B2B)
  • Sprzedaż drukarek znakujących
  • Wsparcie techniczne prac serwisowych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • zainteresowanie urządzeniami przemysłowymi
  • wysoka samodzielność i odpowiedzialność
  • komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • sprawność fizyczna i brak nałogów
  • mile widziane : doświadczenie w sprzedaży B2B
  • mile widziana znajomość programów do projektowania 3D

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie : 2000 - 3000 zł brutto (na okresie próbnym w zależności od doświadczenia)
  • prowizje od sprzedaży
  • możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz firmy
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych w zakresie oferowanych produktów i usług
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód)
  • pracę głównie stacjonarną, ewentualne wyjazdy do Klientów - maksymalnie do 70 km od Wrocławia
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy