Specjalista ds. technicznych w zespole zarządzania projektami informatycznymi

NBC Consulting Sp. z o.o.

40-045 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
realizacja zadań w zakresie projektów IT (Inżynier Projektu),
zadania techniczne związane z realizacją oraz nadzorem projektów informatycznych lub teleinformatycznych,
zadania nadzorujące związane z realizacją funkcji Inżyniera Projektu,
zadania merytoryczne związane z outsourcingiem usług IT,
wsparcie konsultacyjne prowadzonych działań handlowych,
organizacja oraz opracowanie zakresu realizowanych projektów IT w obszarze PM w postaci wymaganych dokumentów zarządczych oraz technicznych,
opracowanie dokumentów projektowych w tym zarządzanie nad powstawaniem bądź przygotowanie koncepcji technicznych oraz wycen sprzętu aktywnego,
prowadzenie nadzorów oraz dokonywanie odbiorów sprzętu oraz oprogramowania IT w zakresie świadczonych przez firmę usług inżynierii kontraktu.

Mile widziane:
certyfikacja z zakresu zarządzania projektami: Prince 2 Foundation lub PMI,
znajomość UML oraz modelowania procesów w ramach analiz i audytów systemów IT,
znajomość baz danych MS SQL Server lub Oracle (instalacja, konfiguracja, język zapytań SQL),
Certyfikacja ITIL, Microsoft Certified Systems Engineer (MCSE).

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie wyższe na kierunku informatyka lub pokrewne,
minimum 3 lata stażu pracy w branży informatycznej w szczególności w obszarze systemów EOD, systemów dziedzinowych lub infrastruktury szerokopasmowej,
znajomość zagadnień związanych z budową infrastruktury społeczeństwa informacyjnego w szczególności realizacji projektów informatycznych (projekty infrastrukturalne lub projekty systemowe),
znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i budową sieci komputerowych,
znajomość systemów informatycznych na poziomie przygotowania wymagań funkcjonalnych oraz sprzętowych (w szczególności systemów EOD jak również platform sprzętowych),
odpowiedzialność, samodzielność, kreatywność i twórcze traktowanie zleconych zadań,
umiejętność i chęć doskonalenia zawodowego,
łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania dobrych relacji z klientem,
zdolność realizacji powierzonych zadań pod presją czasu i w warunkach stresowych,
umiejętność pracy w zespole,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
dyspozycyjność,
zdolność do pracy nad kilkoma projektami równocześnie przy zachowaniu oceny priorytetów,
dobra prezencja,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole,
dużą samodzielność w pracy,
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

Firma NBC Consulting Sp. z o. o. (dawniej Nizielski & Borys Consulting) ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting