Opis stanowiska pracy

  • dobór urządzeń i przygotowywanie ofert w oparciu o zapytania klientów
  • aktywne i kreatywne poszukiwanie rozwiązań nietypowych problemów technicznych oraz wsparcie klienta poprzez doradztwo techniczne
  • kontakty z dostawcami i klientami krajowymi i zagranicznymi
  • umacnianie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami

Wymagania

  •  łatwość przyswajania wiedzy technicznej (w szczególności mile widziane wykształcenie techniczne w zakresie automatyki, inżynierii procesowej lub podobne)
  • dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • łatwość obsługi komputera i oprogramowania biurowego
  • mile widziane doświadczenie w pracy z produktami technicznymi, szczególnie z zakresu automatyki procesowej

 Oferujemy

  • konkurencyjne, zaawansowane technicznie i o wysokiej jakości produkty
  • pracę z nowoczesnymi technologiami pozwalającą zdobyć ciekawe doświadczenie
  • możliwość pracy w młodym i zgranym zespole
  • wsparcie wewnętrzne i zagranicznych dostawców
  • wzrost dochodów powiązany z rozwojem wiedzy, umiejętnosci i samodzielnosci

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Prezentacja firmy

Firma o profilu dystrybucyjnym aparatury kontrolno-pomiarowej dla przemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria