Specjalista ds. technicznych - kotły grzewcze i pompy ciepła

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+ i jesteśmy agencją HR. Naszym klientem jest firma z branży grzewczej, która zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń do produkcji ciepłej wody użytkowej i ogrzewania (pompy ciepła, kotły, podgrzewacze, systemy solarne).

Jeśli posiadasz wiedzę nt. branży grzewczej (szczególnie kotłów większych mocy), a w dodatku bez problemu komunikujesz się w języku angielskim- szukamy właśnie Ciebie!

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

• doradztwo techniczne dla Klientów firmy z zakresu kondensacyjnych kotłów gazowych oraz pomp ciepła

• opracowywanie materiałów i prezentacji technicznych we współpracy z

centralą firmy w Niemczech

• kontakt z biurami projektowymi w zakresie kotłów komercyjnych

• opracowywanie ofert technicznych na pompy ciepła

• bieżące rozwiązywanie problemów technicznych/serwisowych poprzez kontakt z odpowiednimi działami w centrali firmy

Nasze oczekiwania:

• min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z ogrzewnictwem/mechaniką/automatyką)

• wiedza techniczna związana z produktami grzewczymi średnich i dużych mocy oraz z rynkiem komercyjnym

• znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację

• umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel, PowerPoint)

• znajomość AutoCad oraz SAP będzie dodatkowym atutem

W zamian możemy zaoferować:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę (bezpośrednio z Pracodawcą)

• 3 miesięczny okres próbny, a następnie umowę na czas nieokreślony

• pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00

• pakiet medyczny (Enel-Med Standard)

• szkolenia wewnętrzne i produktowe w fabrykach w Niemczech i Holandii

Brzmi ciekawie? Prześlij swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o powyższej ofercie.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
pakiet medyczny, premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria