Specjalista ds. Technicznych – branża oil & gas

Mostostal Warszawa S.A.

Poznań, wielkopolskie

Mostostal Warszawa SA jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona - hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w ponad 30 krajach na świecie.

Miejsce pracy: Poznań

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach takich jak inżynieria naftowa, inżynieria gazownicza,
  • doświadczenie w procesie ofertowania: wycenach, i współpracy z dostawcami branżowymi,
  • doświadczenie w nadzorowaniu rozruchów inwestycji w zakresie branży gazowej i naftowej,
  • dobra znajomość obsługi MS Excel, MS Word, AutoCAD,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • prawo jazdy kat. B.
  • mobilność na terenie Polski.

Zakres zadań:

  • analizowanie zapisów SIWZ i przygotowywanie zapytań ofertowych na dostawy i/lub podwykonawstwo,
  • przygotowywanie dokumentów technicznych na podstawie dokumentacji przetargowej,
  • bieżące koordynowanie realizowanych na budowach prac w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,
  • udział w opracowywaniu harmonogramu realizacji zadań,
  • opracowywanie wycen na roboty dodatkowe i zamienne zgodnie z potrzebami budowy,
  • bieżące prowadzenie dokumentacji prowadzonych prac,
  • udział w nadzorowaniu rozruchów obiektów,
  • opracowanie dokumentacji porozruchowej.

Oferujemy:

  • pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych – prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
  • współpracę w przyjaznej atmosferze, wśród najlepszych specjalistów w branży.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.