Specjalista ds. Technicznej Obsługi Nieruchomości

LeasingTeam Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

LeasingTeam Group is the biggest HR advisory group of companies funded exclusively by Polish capital, which has been supporting clients and candidates with innovative solutions for more than 10 years. Executing strategic projects in effective HRM for the largest local and global corporations, medium-sized enterprises and public institutions, LeasingTeam Group connects clients and candidates and enables them to succeed on the labor market.

Leading provider of HR solutions, due to its dynamic growth in Poland and Europe, is actively looking for experienced candidates for the position of:

Location: Płock

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Dbałość o stan techniczny budynków i ich otoczenia (parkingi, chodniki, ogrodzenia, mała architektura itp.),
  • Wykonanie prac konserwacyjnych na instalacji elektrycznej, osprzęcie i urządzeniach elektrycznych,
  • Wykonanie prac konserwacyjnych na instalacji wodno-kanalizacyjnej i armaturze sanitarnej,
  • Wykonanie prac konserwacyjnych na instalacji centralnego ogrzewania,
  • Rozruch i wyłączanie kotłowni własnych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • Wykonanie prac rzemieślniczych w tym: drobne prace ogólnobudowlane, stolarsko-ciesielskie, gospodarcze,
  • Wykonanie przeglądów roboczych budynków i terenów zewnętrznych,
  • Wykonanie przeglądu i ocena stanu wyposażenia technicznego budynku,
  • Ocena sprawności instalacji wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, gazowych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • Ocena stanu wewnętrznych dróg dojazdowych do budynku, chodników, parkingów, ogrodzenia oraz porządku wokół budynku,
  • Kontrola i ocena sprawności urządzeń grzewczych i hydroforni,
  • Kontrola i ocena sprawności urządzeń pomiarowych np. wodomierze, liczniki gazowe,
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku budowlanym lub elektrycznym,
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych do 1 KW oraz konserwacji i instalacji urządzeń gazowych kategorii E, oraz dozoru D,
  • Zdolność do pracy na wysokościach pow. 3m,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielność.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Please apply with the button on the right side of this job offer.