Specjalista ds. Technicznej Obsługi Nieruchomości- usługi konserwatorskie

LeasingTeam Sp. z o.o.

Kłodzko, dolnośląskie

LeasingTeam Group is the biggest HR advisory group of companies funded exclusively by Polish capital, which has been supporting clients and candidates with innovative solutions for more than 10 years. Executing strategic projects in effective HRM for the largest local and global corporations, medium-sized enterprises and public institutions, LeasingTeam Group connects clients and candidates and enables them to succeed on the labor market.

Leading provider of HR solutions, due to its dynamic growth in Poland and Europe, is actively looking for experienced candidates for the position of:

Location: Kłodzko

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Powyższa rekrutacja jest prowadzona przez spółkę LeasingTeam Outsourcing.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie przeglądów elektrycznych, pomiarów oraz prac konserwacyjnych instalacji elektrycznych, wodno- kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania,
  • Wykonywanie przeglądów roboczych budynków i terenów zewnętrznych,
  • Rozruch i wyłączanie kotłowni własnych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • Wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych, stolarsko-ciesielskich, gospodarczych,
  • Kontrola i ocena sprawności urządzeń pomiarowych, grzewczych i hydroforni.

Wymagania:

  • Uprawnienia energetyczne E do 1 kV,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność wykonywania różnego rodzaju napraw,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość skorzystania z pakietu benefitów.
Please apply with the button on the right side of this job offer.