Specjalista ds. Szkoleń

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

PPL zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk oraz zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie Zielonej Górze i Radomiu. Ma również udziały w 9 spółkach nadzorujących działanie lotnisk: w Krakowie, Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Modlinie, Wrocławiu, Katowicach, Bydgoszczy i Rzeszowie. Ponadto PPL ma udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ
Nr Ref.: 152/18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba zatrudniona na tym stanowisku 80% czasu pracy będzie przeznaczać na:

  • Obsługę administracyjną szkoleń zewnętrznych: analizę potrzeb szkoleniowych, analizę rynku, wybór dostawcy, tworzenie i zawieranie umów, rozliczenie finansowe, ewaluację;
  • Obsługę logistyczną szkoleń: ustalanie terminów i lokalizacji, dystrybucję materiałów, catering;
  • Tworzenie rocznego planu, harmonogramu oraz budżetu szkoleń dla Pracowników (ponad 1500 zatrudnionych osób);
  • Pełen nadzór nad dokumentacją szkoleniową;
  • Przygotowywanie analiz i zestawień wynikających z nadzoru nad procesem szkoleniowym;
  • Dbałość o wysoką jakość usług świadczonych w zakresie szkoleń, w tym prowadzenie bazy rekomendowanych dostawców usług szkoleniowych;

Osoba zatrudniona na tym stanowisku 20% czasu pracy będzie przeznaczać na:

  • Obsługę programów: Adaptacji zawodowej, Planowania Ścieżek Karier i Sukcesji, promowanie wartości korporacyjnych;
  • Koordynację Programu Edukacyjnego - refinansowanie kosztów studiów/szkoleń;
  • Pozyskiwanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego;
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych (w przypadku posiadania takich kwalifikacji)*

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

NASZE WYMAGANIA

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego, preferowane wyższe o profilu: Pedagogika, Socjologia, Psychologia, Zarządzanie;
  • Przy wykształceniu średnim 5 lat doświadczenia zawodowego, z czego 2 lata na stanowisku samodzielnym w obszarze szkoleniowym;
  • Przy wykształceniu wyższym 3 lata doświadczenia zawodowego, z czego 2 lata na stanowisku samodzielnym w obszarze szkoleniowym;
  • Doświadczenia i samodzielności w zakresie organizacji i koordynacji szkoleń;
  • Doświadczenia i samodzielności w zakresie przygotowywania umów szkoleniowych zarówno dla pracowników jak i firm szkoleniowych;
  • Wiedzy z zakresu metodologii badania potrzeb szkoleniowych oraz ewaluacji szkoleń;

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w koordynacji programów rozwojowych: Adaptacji zawodowej, Planowania Ścieżek Karier i Sukcesji, promowania wartości korporacyjnych;
  • Wiedza z zakresu Ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
  • Znajomość Pakietu MS Office na poziomie min. średniozaawansowanym oraz znajomość j. angielskiego (organizacja szkoleń zagranicznych);
  • Uprawnienia/doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu szkoleń wewnętrznych*

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 30.11.2018r. poprzez przycisk "Aplikuj".

PPL zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną , w procesie rekrutacyjnym będą brane pod uwagę tylko aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z RODO.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.