SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ

DOZ Apteki Dbam o Zdrowie

Warszawa, mazowieckie

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • budowanie polityki szkoleniowo-rozwojowej, mającej na celu pokrycie obecnych i przyszłych potrzeb organizacji;
  • projektowanie i prowadzenie szkoleń i warsztatów;
  • tworzenie oraz realizacja uzgodnionych rocznych planów szkoleniowych i rozwojowych;
  • planowanie i efektywne zarządzanie budżetem w zakresie szkoleń i rozwoju oraz sporządzanie statystyk i raportów z realizowanych działań;
  • logistyka i administrowanie szkoleniami;
  • badanie efektywności i jakości szkoleń

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane: ZZL, psychologia, socjologia i pokrewne);
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania szkoleniami (analiza potrzeb, planowanie, budżetowanie, organizacja, ocena efektywności szkoleń);
  • doświadczenia w opracowywaniu programów rozwojowych dla pracowników na różnych poziomach stanowisk;
  • samodyscypliny w planowaniu i organizacji pracy, umiejętności ustalania priorytetów;
  • bardzo wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;
  • umiejętności myślenia koncepcyjnego;
  • znajomości pakietu MS Office;
  • mile widziane doświadczenie w administrowaniu platformą e-learningową (projektowanie, przygotowywanie oraz aktualizacja szkoleń)

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • uczestnictwo w budowie sukcesu firmy o zasięgu ogólnoeuropejskim
  • udział w innowacyjnych projektach