Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowa poszukuje osób na stanowisko Specjalista ds. Szkoleń i Przetargów:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie m.in. należało:

- aktywne pozyskiwanie nowych klientów (teren województwa: małopolskiego i śląskiego)
- obsługa klientów w wyznaczonym rejonie;
- przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz ofert;
- prowadzenie dokumentacji szkoleniowych;
- stałe raportowanie wyników;
- organizacja szkoleń i kursów m.in. Uprawnienia SEP; Uprawnienia UDT (wózki widłowe; suwnice; dźwigi towarowo-osobowe; podesty ruchome; żurawie).

Wymagania

Wymagania

wykształcenie wyższe;
- prawo jazdy kat. B;
- doświadczenie w branży szkoleniowej;
- doświadczenie w obsłudze klienta;
- samodzielność w działaniu i dobra organizacja własnej pracy;
- mile widziane doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków UE;
- dobra znajomość zagadnień Prawa Zamówień Publicznych;
- doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji przetargowych.

Prezentacja firmy

Ośrodek Szkolenia Zawodowego i Kierowców \\\"LUZ\\\" zajmuję się prowadz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia