Specjalista ds. szkoleń (Trener wewnętrzny)

HR & more

Poznań, wielkopolskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy posiadającej na terenie całej Polski sieć sklepów z kosmetykami znanej marki poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ (TRENER WEWNĘTRZNY)

Miejsce pracy: Polska Północna (miejsce zamieszkania: Poznań lub Trójmiasto)

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• Przeprowadzanie w podległym terenie szkoleń: produktowych, dot. standardów obsługi oraz technik sprzedaży

• Prowadzenie treningów na stanowisku pracy i sesji coachingowych w sklepach na terenie całego kraju

• Przygotowywanie i aktualizowanie programów szkoleń, materiałów oraz narzędzi, w tym dokonywanie tłumaczeń z języka angielskiego lub francuskiego

• Adaptowanie materiałów do potrzeb rynku polskiego (przy uwzględnieniu specyfiki rynku kosmetycznego w Polsce)

• Organizacja logistyki szkoleń

• Analiza budżetu szkoleniowego i bieżąca kontrola jego wykonania

• Analiza efektywności szkoleń

Wymagania

• Minimum rok doświadczenia na stanowisku Kierownik Sklepu
• Umiejętność planowania i prowadzenia szkoleń dot. technik sprzedaży oraz obsługi klienta
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny
• Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
• Śmiałość, komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji
• Nastawienie na cel i zadaniowość
• Duży poziom kreatywności i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań
• Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność związana z licznymi podróżami służbowymi;

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w usługach z zakresu human resources. Począwsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca HR / Kadry / Rekrutacja