specjalista ds. szkoleń i rozwoju

Randstad Polska Sp. z o.o.

Ustka, pomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 42177
Praca stała
Lokalizacja: Ustka

Zakres obowiązków:
  • budowanie polityki szkoleniowo-rozwojowej mającej na celu pokrycie obecnych i przyszłych potrzeb organizacji i zapewnienia jej zgodności ze strategią HR
  • tworzenie oraz realizacja uzgodnionych rocznych planów szkoleniowych i rozwojowych wynikających z decyzji podejmowanych w procesach HR (ocena roczna, sukcesja, management review, opisy stanowisk) oraz bieżącej analizy potrzeb
  • całościowa organizacja i administrowanie szkoleń
  • badanie efektywności i jakości szkoleń
  • zapewnienie wsparcia dla pracowników w zagadnieniach dotyczących szkoleń i rozwoju
  • utrzymywanie i aktualizacja bazy dostawców usług szkoleniowych oraz współpraca z preferowanymi dostawcami tych usług
  • planowanie i efektywne zarządzanie budżetem w zakresie szkoleń i rozwoju oraz sporządzanie statystyk i raportów z realizowanych działań
  • wspieranie kadry managerskiej w realizacji procesów i procedur HR

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, (preferowane: ZZL, psychologia, socjologia i pokrewne)
  • min 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania szkoleniami (planowanie, budżetowanie, organizacja, badanie potrzeb, ocena efektywności szkoleń)
  • doświadczenie w opracowywaniu programów rozwojowych dla pracowników na różnych poziomach stanowisk
  • znajomość narzędzi oraz metod badań kompetencji i rozwoju pracowników
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności organizacyjne na wysokim poziomie
  • bardzo wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów
  • umiejętności analityczne
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • wielozadaniowość
  • znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • mile widziana znajomość systemu SAP (do zarządzania szkoleniami)

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczeń
  • duże możliwości rozwoju zawodowego w obrębie organizacji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)